Templates by BIGtheme NET

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Sevgili bayan okuyucularımız, işte erkekleri baştan çıkarmanın yolları…

Yazı: Cosmopolitan

Birkaç saniye içinde ortamı ısıtmak mı istiyorsunuz? Yada sevgilinizi yavaş yavaş havaya sokmak mı? Her şey sizin elinizde… İşte çeşitli zaman dilimleri için 28 ipucu ile baştan çıkarma rehberi.
Sevgilinizi 30 saniye içinde kışkırtmak istiyorsanız, bunu onun en beklemediği zamanda yapmak durumundasınız. İçgüdülerine hitap edin ki o da refleks olarak cevap versin.

1 – Çıplak Gerçekler: Şimdiye kadar en az bin kere aksesuarlar hakkında konuşulduğunu duymuşsunuzdur. Ama hiç denememişsinizdir öyle değil mi? Mumlar, yüksek topuklu ayakkabılar, parlayan bir ten, kıpkırmızı bir ağız, göbek deliğine kadar sarkan bir kolye… Onun karşısına çıkışınızı planlayın. Kapıyı ilk önce ufak bir parça açın, sonra geri çekilin ve sonuna kadar açın. Duvara yaslanın, tek eliniz kolyeyle oynarken ağzınızdan tek bir kelime çıksın: “Gel!”

2 – Laga Luga Yapmadan: Ona ne istediğinizi net bir şekilde söyleyin: Onu istiyorsunuz, hem de şimdi! Arabada, ev kapısının hemen önünde, merdivenlerde, asansörde vs. “Acaba”, “keşke”, “sence?” gibi ifadeler kullanmaktan kaçının. Bir cümlede tüm arzunuzu ifade edin: Şehvet, cesaret, vaat… Yalınlık buradaki baştan çıkarıcı kuvvet! “Al beni şimdi!”, “Seni hissetmek istiyorum!”… cümleleri sayesinde eşinizin dizlerinin bağını çözebilirsiniz.

3 – Öpücüğün Cazibesi: 30 saniyelik bir öpücükle partnerinizi baştan çıkarmak mı istiyorsunuz? Bunun en kolay yolu öpücük sırasında onu kendinize doğru çekmenizden geçer. Bir elle ensesindeki saçları okşayın, diğer elinizle kemerini tutun, bu sırada kendinizi biraz geri çekin ama öpmeye devam edin. Vücudunda oluşan hormon kokteylinin sinyallerine daha fazla karşı koyamayacak.

4 – Yardım Bahanesi: İçindeki koruyucu güdüleri harekete geçirin. Elbisenizin fermuarını kapatacağı sırada altınızda başka bir şey olmadığını görmesini sağlayın. Kolye takmanıza yardım etmesini isteyin, kolyeyi taktıktan sonra ikinci bir isteğiniz daha olduğunu söyleyip ensenizi gösterin ve “Isır beni!” deyin.

5 – Nefes Taktiği: Bu taktiği aynada kendiniz de test edebilirsiniz. Gözlerinizin içine bakarken, burnunuzdan nefes alın ve hafif aralık duran ağzınızdan nefesinizi verin. Bakışınızda ki yoğunluğu fark ettiniz mi? Bu bakışın kullanımı için en iyi 30 saniyelik zaman “Yapalım mı? Yapmayalım mı?” sorusuna cevap aradığınız sıradadır.

2 dakikada mantığını devreden çıkarın
120 saniye içinde şu anda neden seks istemeyeceğini düşünmeye fazlasıyla yetecek kadar uzun bir zamanı olacak. Bir randevu, yorgunluk, televizyonda futbol… O yüzden içindeki sansürün devre dışı bırakılması gerekiyor. Duyularına hitap ettiğiniz takdirde etkilenmemesine imkan olmayacak. Koklamak, tatmak, duymak, hissetmek, görmek beyninin cinsellikle ilgili kısımlarının uyanmasını sağlayacak. Çok taze aşık olma devrini geçmiş çiftler için ideal öneriler:

6 – Bembeyaz: Vanilyalı puding, limonlu mus, panna kotta, dondurma… Önemli olan beyaz olması. Parmağınızdaki tatlıyı ağzınıza götürüp parmağınızı yaladığınızda erotik çağrışımlar direkt olarak partnerinizin arzularını uyandıracaktır. Oyunu karşı konulmaz hale getirmek için kalp atışlarınızı hızlandıracak seksi melodiler içeren bir şarkının çalıyor olmasını da unutmayın.

7 – Yaramaz Tırnaklar: Ojeli tırnaklar dikkatleri el hareketleri üzerine toplar. Konuşurken kendi kendinize parmaklarınızla oynayın, parmaklarınızı dudaklarınızın, boynunuzun üzerinde gezdirin. 2 dakika içinde neyle karşı karşıya olduğunu anlayacaktır.

8 – Avcunun İçi Gibi: Demin söz ettiğimiz nefes yöntemini sevmiş miydiniz? Çok güzel. Nefes alıp verirken bir elini alıp sırtınıza koyun, diğer elini de poponuza ya da nereye istiyorsanız oraya… Eğer onu uzun zamandır tanıyorsanız, en sevdiğini bildiğiniz yere koyun elini. Gerisini anlayacaktır.

9 – Zevkin Kokusu: Bu, yazar Jackie Collins’ten öğrenilmiş bir taktiktir. Bacak aranızdaki nemden bir miktar alıp dudakla burnunuzun arasına sürün ya da kırıntı temizleyecekmiş gibi yapıp onun dudağının üstüne sürün. Öpüştüğünüz zaman bu koku hormonlarının hiç çaktırmadan harekete geçmesini sağlayacak.

10 – Ses Verin: Seyrettiğiniz film gittikçe daha da sıkıcı hale geliyor. Bir reklam arasını fırsat bilip sesini bir miktar kısın. Bir yandan ona sürtünürken sessiz sessiz inlemeye başlayın. Hipnotize olmuş gibi sesleri takip edecektir. Erkekler işitsel olan her şeyi çok severler.

10 dakikada şeytan ayrıntıda saklı
10 dakikalık baştan çıkarma oyunu uzun bir aşk gecesi için mükemmel bir başlangıç olabilir.

11 – Ayak Üstü Striptiz: Elbisenizin altında ne varsa hepsini çıkarın. Bunun için yandan açılabilen bir külot, balensiz sutyen ve askısı olmayan jartiyer çoraplarına ihtiyacınız olacak. Düğmeli bir bluz ve bir etek giyin. Striptiz yapmak için en uygun zaman uzun bir davetten sonra eve dönüş yoludur. Yol süresince iç çamaşırlarınızı teker teker çıkartıp sürücünün kucağına atın.

12 – Duş Keyfi: Sevgiliniz her zamanki gibi duşunu alıyor. Siz elinizde bir bardak meyve suyuyla banyoya giriyorsunuz. O meyve suyunun keyfini çıkarırken siz, önce saçlarını sonra vücudunu sabunlamaya başlıyorsunuz. Önemli olan cinsel organına en erken 9,5 dakika sonra temas etmeniz. Sevgiliniz çoktan hazır olacak.

13 – Aşkın Ritmi: Blues müziğinin ritmi insanların cinsel ilişki sırasındaki ritmiyle benzerlik gösterir. Başka hiçbir müzik türü erotizme bu kadar yakın değildir. Bu müzik eşliğinde eşinizle dans edin, tabii sıcak öpücükleri de unutmayın.

14 – Kremli Kandırmaca: Cumartesi gecesi… Dışarı çıkmayı planladınız ama aslında evde kalıp sevişmek daha cazip geliyor. Küçük bir kandırmacayla gecenin gidişatını istediğiniz yönde değiştirebilirsiniz. Cinsel organınıza bir miktar kayganlaştırıcı jel tatbik edin. Bundan sonraki dakikalarda sevgilinize sarılın, öpün… Sonra ellerini bacak aranıza koymasını sağlayın. Evde kalmak isteyeceği kesin.

15 – Canınız Nasıl İsterse: Romantik bir akşam yemeği için bir restorandasınız. Sevgilinize ufak bir ricanız olduğunu söyleyin. Tuvalete gidip, iç çamaşırını çıkartmasını istediğinizi söyleyin. Bunu kabul ettiyse, yolda aklınızdan geçenleri hayal etmeye başlayacaktır.

30 dakikada fantezilerini ateşleyin
Keyfiniz yerinde ve onu yavaş yavaş baştan çıkartmak istiyorsunuz. Yeterince vaktiniz varsa işte önerilerimiz…

16 – Kara Kutu: Evde geçirmeyi planladığınız bir akşam için önceden sigortaları attırın. Sevgilinize evde mum da kalmadığını söyleyin. Tamamen karanlık ortamlarda konuşulan konular bile yavaş yavaş ateşlenir çünkü karanlık çekingenlikleri ortadan kaldırır.

17 – Kitap Okuyucusu: Çok az erkeğin aklına sevgilisiyle randevusunda kitap okumak gelir. Rahat yayılabileceğiniz bir mekan hazırlayın. Minderler ve mumlar eşliğinde, rahat, duyusal bir roman mesela, Marguerite Duras’dan “Sevgili”yi ona yüksek sesle okuyun. Hatta bir kadeh şarap için. Birbirinize temas edecek şekilde oturun ve kitabı okuyun. Onu kelimelerinizle baştan çıkarın.

18 – Yağlı Masaj: Onu masaja davet edin. Ayakları, sırtı, parmakları gibi yerleri ihmal etmeyin. Bir süre masaj yağını kendinize sürün ve masajı vücudunuzla yapmayı sürdürün. 15 dakika sonra yerleri değiştirin, şimdi o size masaj yapacak.

19 – Rekabet Hissi: Hafif bir kıskançlık sevgilinizin kanındaki testosteron oranını hızla yükseltmeye yarayacaktır. Mesela birlikte dans etmeye gittiğiniz zaman, pistte yakışıklı bir adama göz ucuyla bakın sonra da kavalyenizin bacaklarının arasına bakın. Bundan sonra: “Yalnız kalabileceğimiz bir yerlere gidelim mi?” diye sorabilirsiniz. İşe yaramayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

20 – İçinizdeki Çocuk: Evin içinde itişip kakışmak… Neden olmasın? Üzerinize tek hamleyle çıkartılabilecek hafif elbiseler, ipek gecelikler giyin. Klasik yöntemler her zaman işe yarar.

Bir gün hevesini arttırın
Ön sevişmenizi günün içine yayın. İşin sanatı zevki adım adım, ufak ufak inşa edip günün sonunda ödülü almakta.

21 – Tehlike ve Cazibe: Bir erkeğin kadında neyi çekici bulduğuna dair yapılan araştırmalar sonucunda; heyecan verici durumlarda gerçekleşen vakitlerdeki kalp çarpıntısının olaydan çıkarak kadına yöneldiğini ortaya koyulmuş. Heyecan yüzünden hızlanan kalp atışları hedefini şaşırıp aşka çarpıyormuş. Bu yüzden size önerimiz hafta sonları küçük kaçamaklar düzenleyin. At yarışı, dağ tırmanışı, doğa yürüyüşleri, gokart sürüşü ya da bungee jumping. Heyecan oranınızdaki yükselişi göreceksiniz. Akşama randevunuz mu var? Gündüzden alıştırmalara başlayın. Öğlene doğru bir SMS ile onu öpeceğiniz için ne kadar sevindiğinizi iletin. Saat 3′e doğru bir e-posta gönderin ve akşam ne içmek istediğini sorun. Buluşmadan 1 saat önce ise arayıp, sizin sevdiğiniz parfümü sürmesini rica edin. Eve geldiğinde nerede olduğunuzu yazdığınız bir not kağıdı bulsun. Siz de uzanıp onu bekleyin.

22 – Cumartesi Gecesi Ateşi: Bir anlaşma yapın. Gelecek cumartesi gündüz için planları sevgiliniz yapsın, akşam için ise siz yapın. O muhtemelen bir restoranda masa ayırtırken siz bir otelde oda ayırtın. Ayrıca çift kişilik masaj için de sıranızı ayarlayın.

23 – Ter İçinde: Saunadan, hamamdan ya da buhar banyosundan yeni çıkmış bir kadının görüntüsü son derece davetkârdır. Birlikte saunaya girin. Vücudunuzla barışık olduğunuzu görmesi için mükemmel fırsat. Saunadan çıkışta aromatik yağlarla masaj yapın.

Bir hafta beklesin!
Uzak yerlerde oturuyorsunuz ve hafta sonuna doğru heyecanlanmaya başlıyorsunuz. Ya da daha yeni tanıştınız, biraz zaman istiyorsunuz ama arayı da soğutmadan. Belki de birazcık oyunun uzun süreli ilişkinize iyi geleceği kanaatindesiniz… O zaman biraz uzun vadeli düşünmek lazım.

24 – Haftanın Resmi: Polaroid kamerayla yedi tane kendi fotoğrafınızı çekin. Ağzınız, dekolteniz, bacaklarınız… Vücudunuzun herhangi bir ayrıntısı… Her gün bu fotoğraflardan bir tanesini ona postalayın. Yedinci fotoğrafa buluşma yerini ve saatini yazın ki resim tamamlansın.

25 – Gizli Mektup: Şu anda yanınızda olsaydı onunla neler yapacağınızı anlatan erotik bir mektup yazın. Sonunda bir buluşma zamanı ve yeri verin. Zarfa koymadan önce mektubu çok da küçük olmayan parçalara ayırın. Mektubu aldığı zaman neler düşündüğünüzü öğrenebilmek için yap-bozu tamamlaması gerekecek…

26 – Arkası Yarın: Küçük bir roman yazmaya başlayın. Ana karakterleri siz ve partneriniz oluştursun. E-posta yoluyla her gün küçük bir parçasını yollayın. Bazı yerlerde durun ve ondan ilham istediğinizi söyleyin. Mesela, bardaki buluşmada kadın nasıl davransın ya da adam kadını nasıl öpecek? Birbirlerine ilk defa ne zaman dokunacaklar gibi. Bu arada onun iç dünyasındaki erotizmi keşfedebileceksiniz.

27 – İki İleri Bir Geri: Bir ilişkinin en başı, tarafların birbirlerine mesafeli olmaları yüzünden zordur. İlk buluşmada bir adım ileri atıyorsanız iki adım geri atmalısınız. Sıcak ve güzel bir öpücük tamam ama yemekten sonra evde kahve içmek yok gibi… İkinci buluşmanız bir öğle yemeği için. Birlikte daha uzun zaman geçiremediğiniz için ne kadar üzgün olduğunuzu anlatın. Ancak 4. buluşmada evinize davet edin.

28 – 7 Günlük Plan: Tıpkı masallardaki prensler gibi o da sizi elde etmek için bütün bir hafta boyunca hazırlık yapmalı. Küçük bir kutunun içinde yedi tane numaralanmış kâğıt parçasına hafta boyunca yapması gerekenleri yazın. Erkekler kadınların kendilerine erotizm konusunda doğrudan direktifler vermelerine bayılırlar.

1. gün: Yeni yatak çarşafları satın almak.
2. gün: Seksi bir CD temin etmek.
3. gün: Erkek iç çamaşırları almak.
4. gün: 7. gün için planladıklarını size bir mektupla bildirmek.
5. gün: Sıcak bir banyo alıp gevşemek.
6. gün: Şampanyayı buzdolabına koymak.

Hayat paylaşınca güzelShare on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hakkında Konuk Yazar

Bu hesap; web sitemize konuk olarak sizler için makaleler kaleme alan dostlarımızın ortak hesabıdır.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful

venusbet giris cratosslot giris betebet giris elexbet giris tipobet giris meritroyalbet giris marsbahis vdcasino grandbetting betwinner markobet sekabet izmir escort perabet eskiÅŸehir escort betboo giris bahisnow giris limanbet giris bahsegel giris betpas giris jigolo siteleri adana escort yabancı bahis siteleri Favorisen Betrouwbare online casino - Dutch Casino Топ рейтинг - Самые лучшие бонусы игрокам от букмекера и казино Casino Förslag, svenska online casino Ruleta en vivo bono sin depósito espana. Mejores Casas de Apuestas, Mejores Casinos Online España 2022 Book of Ra 6 Book Of Ra Two Symbols Book Of Ra Xpand Book Of Ra Fixed Beste Online Casinos Beste Online Casinos für Deutschland, online casino spielotheken Novoline Spielotheken Online Sportwetten online spielothek Online Casinos Online Casinos und Spielotheken online casino bonus ohne einzahlung best 10 casinos Spassino free casino bonuses casinos without verification ecopayz casino No Deposit Casino Bonus Best Online Casinos 2022 bitcoin bahis siteleri canlı iddaa siteleri bahis siteleri yeni adresi 2022 bahis siteleri güncel giriş 2022 bahis siteleri para yatırma kolay para yatırılan bahis siteleri güvenilir bahis siteleri en iyi bahis siteleri Casino Siteleri Güncel Adresleri Elitbahis no deposit bonus bahisnow tv turkbet betgaranti dellabet metroslot betturkey nisanbet jupwin aresbet bahisbudur lordcasino bahistek etrabet reynbet fashionbet betpuan afroditbet bizimbahis betmarlo musclebet casibom boxbahis ganobet hiperwin casinolevant okey oyna albibet betovis maksibet enobahis simdibahis julibet hipodrombet betizm slotcasino şimdibahis netxcasino hipodrombet betbey netxcasino betizm betbey elitbahis lordcasino jupwin casinoslot book of ra Holiganbet aspercasino zingabet bahisnow Musclebet casinoslot bahisnow Sahabet Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino casinoper casinoper Casinoslot casinoslot casinoslot casinoslot casinoslot casinoslot kralbet Bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow bahisnow Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino Hipercasino casinoper casinoper casinoper casinoper casinoper casinoper casinoper casinoper casinoper casinoper hazır kupon Slotbar Casibom Hipercasino bahisnow bahisnow Redwin Jupwin Lordcasino Onwin bodrum escort Aresbet